o firmie

O FIRMIE

Firma MARKUS działa na warszawskim rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnym projektowaniu i wykonywaniu wszelkiego rodzaju zadaszeń, konstrukcji stalowych i aluminiowych, stolarki aluminiowej budowlanej (okna, drzwi, fasady), wiat, ogrodów zimowych, zabudów balkonów i tarasów (system ramowy i bezramowy), jak również ogrodzeń, balustrad, bram oraz drzwi stalowych antywłamaniowych. Na indywidualne zamówienie naszych Klientów realizujemy także wszelkiego rodzaju projekty ślusarsko-budowlane dopasowane do potrzeb inwestycji (jak np. schody ze stali lub aluminium, kraty drzwiowe i okienne, podjazdy, wyroby ze stali nierdzewnej dla gastronomii i wiele innych). Oprócz wymienionych wyrobów, świadczymy także usługi w zakresie cięcia i gięcia blach, profili stal-alu oraz usługi spawalnicze stali czarnych i aluminium oraz stali kwasoodpornej metodą tig i mig.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, wyroby firmy MARKUS wykonane są z najwyższą starannością oraz z zastosowaniem najnowszych technologii i profesjonalnego sprzętu. Przy realizowaniu naszych projektów korzystamy z najnowszych systemów takich firm jak METRA, METALPLAST BIELSKO, JANSEN.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, którzy nierzadko potrzebują fachowej porady przy wykonaniu lub wyborze projektu, ale również do spółdzielni mieszkaniowych, wykonawców wykończeń lokali użytkowych, partnerów z zakresu budownictwa, przemysłu oraz do odbiorców hurtowych. Jesteśmy także często podwykonawcami projektów dużych, renomowanych inwestorów. Wiedząc, jak ważna jest jakość i solidność w budownictwie, rozumiejąc i respektując wymagania naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zarówno nasze projekty, jak i ich realizacje były wykonane profesjonalnie, dokładnie i terminowo. Wysoka jakość współpracy z firmą MARKUS powoduje, że nie tylko pozyskujemy nowych Klientów, ale także powracają do nas Klienci zadowoleni z dotychczasowych realizacji. Wszystkim Klientom zapewniamy nie tylko fachowe porady, ale także konkurencyjne ceny, gwarancję i serwis pogwarancyjny.

Klient, mając do wyboru oferty wielu różnych firm, stoi przed trudnym wyborem. Na sąsiednich stronach przedstawiamy bardziej szczegółowo nasze produkty i usługi, aby pomóc Państwu podjąć właściwą decyzję skorzystania z usług firmy MARKUS.

MARKUS Marek Włodarczyk - ślusarstwo, zadaszenia, konstrukcje; ul. Rosochata 5a, 02-998 Warszawa, tel.: 0606 832 652